usługi

Wykonujemy zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów -
- paszportowe,
- dowodowe,
- legitymacyjne,
- wizowe
- itp.
Decydując się na powierzenie zdjęć w nasze ręce możesz być pewny wysokiej jakości wydruków. Każde zdjęcie poddawane jest odpowiedniej korekcji oraz kadrowaniu. Do druku wykorzystujemy profesjonalny lab oraz materiały najwyższej jakości. Usługę wykonujemy zazwyczaj od ręki, większe zamówienia w kilka godzin.
Reportaż fotograficzny i zdjęcia w plenerze to utrwalona w obrazach historia o emocjach, miłości, szczęściu, rodzinie i przyjaciołach. Profesjonalne zdjęcia, które wykonujemy są naturalnym i prawdziwym obrazem wspomnień, nie ma w nich sztucznego reżyserowania ani udawania.
Śledzimy nowoczesne trendy i zapoznajemy się z aktualną ofertą różnych producentów. To sprawia, że zawsze jesteśmy na bieżąco, zaopatrując nasz sklep w najnowsze produkty fotograficzne w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu jesteśmy jeszcze bliżej naszych klientów.
Do kserowania używamy profesjonalnych kopiarek, dzięki czemu każdy może otrzymać kopię o wysokiej jakości.
Wykonujemy ksero przeróżnych dokumentów: prace dyplomowe, ulotki, materiały szkoleniowe, przewodniki, instrukcje obsługi, zeszyty, opracowania, czasopisma i wiele innych ...
W naszym sklepie oferujemy akcesoria, ramki, albumy, antyramy, baterie, karty pamięci, itp... Możecie Państwo przetestować kompatybilność sprzętu, skompletować zestaw oraz uzyskać fachową pomoc przy wyborze asortymentu. Nie twierdzimy, że wiemy wszystko o fotografii, ale wiemy sporo ;-) Każdego Kilenta traktujemy indywidualnie.
Oferujemy Państwu możliwość wykonania retuszu starych zdjęć. Reprodukcja zdjęcia to kopia z oryginału wykonana metodą fotograficzną wraz z retuszem. Jeżeli mają Państwo stare zdjęcia, możemy je odnowić i nadać im nowy wygląd. Jeżeli fotografie są bardzo zniszczone (brakuje części twarzy itd.) również możemy je odnowić.
Wykonujemy wysokiej jakości wydruki laserowe formatu A4 i A3 z nośników (USB, CD, DVD), poczty e-mail, www. Drukujemy z popularnych plików graficznych m.in. jpg, tiff, bmp, cdr, oraz tekstowych MS Office 97-2007, pdf (oferujemy różne gramatury papieru). Pliki tekstowe zapisywane w formacie pdf gwarantują większą stabilność tekstu, rysunków, tabel czy wykresów. Dla naszych klientów utworzyliśmy stanowisko do samodzielnych wydruków.
Samodzielnie wydrukujesz dokumenty z nośników USB, poczty e-mail, stron www, telefonu a także wybierzesz do druku ulubione zdjęcia z galerii swojego smartfona.
Archiwizacja dokumentów, pomaga zmniejszyć powierzchnię składowania dokumentów w postaci papierowej, poprzez przekształcenie ich na postać elektroniczną. Archiwizujemy dokumenty formatu A4 i A3 (druki, plakaty, mapy, plany), zapisujemy pliki zgodnie z wytycznymi Klienta, aby maksymalnie uprościć proces przeszukiwania, sortowania oraz organizacji bazy.
Drukujemy i oprawiamy prace dyplomowe, magisterskie, licencjackie, inżynierskie. Bindujemy prace i inne dokumenty - również wielostronicowe (500 stron nie jest dla nas problemem). Można przysłać nam prace do wydruku i oprawy e-mailem w pliku pdf, lub word. Druk i oprawa pracy trwa zazwyczaj od ręki.
Każdy nośnik kiedyś się zepsuje, dlatego regularna kopia zapasowa chroni nas przed korzystaniem z kosztownego odzyskiwania danych. W procesie archiwizacji przenosimy dane już nie używane lub używane rzadziej i tworzymy ich kopie zapasowe na innych nośnikach danych - CD, DVD, Blu-ray. Ponadto odzyskujemy utracone zdjęcia z kart pamięci.